Baigėsi Liepojos atviras moksleivių kikbokso čempionatas. Virš 206 jaunų sportininkų iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Estijos ir Rusijos kovojo dėl čempiono titulo.

Mūsų komandų pirmas startas šiais metais įvyko ir pirmi apdovanojimai važiuoja į Lietuvą!

Ačiū mūsų sportininkams už iškovotus apdovanojimus ir draugams iš klubų TEAM HASAN, IRON SKY GYM, UHB KICKBOXING, K1 AKADEMIJA už palaikymą!

 

2019.12.21 Pasibaigė kasmetinis Kalėdinis naujokų turnyras "VILKIUKŲ TAURĖ 2019".
SPORTO šventė praėjo puikiai ir už tai didelis AČIŪ  mūsų draugams iš sporto klubų "TEAM HASAN", "UHB KICKBOXING", "IRON SKY GYM". Ačiū mūsų rėmėjams ir sportininkų tėvams už palaikymą organizuojant šį renginį.

Po šio turnyro prasideda klubo atostogos ir visų lauksime sausio 6d. į naujo sezono treniruotes.

Baigėsi Ukrainos moksleivių kikbokso čempionatas, į kurį susirinko virš 1300 jaunų kovotojų iš Ukrainos, Baltarusijos, Moldavijos, Lenkijos ir Lietuvos sporto klubų.

Mūsų komandos rezultatai:
Lukas Mingaila ir Roman Jurevič - čempionai!
Gediminas Šukys - vicečempionas!
Rytis Kikutis - bronzos medalis!
Karolis Žemaitis turėjo pripažinti pirmoje kovoje varžovo iš Ukrainos pranašumą.

Pirmą kartą mūsų jauni sportininkai pateko į tokio aukšto lygio varžybas ir teko kovoti daug kovų. Kovos vyko ant 4 tatamių ir 2 ringų. Pvz - pirmą dieną turėjome 106 kovas pagal eiliškumą ant tatamio ir 71 ringe.
Geras renginys ir gera patirtis! Ačiū visiems prisidėjusiems prie mūsų laimėjimų ir kovotojų sekundantams, ypač Sauliui Mingailai.