Vilkai baigė savo pasirodymą Baltijos šalių kikbokso čempionate.
Darius Varnas vicečempionas, Ernestas Perednikas čempionas (abu daėjo iki finalo ir ten metė burtus kas 1). Mykolas Arlavičius čempionas KL. Karolis Mitašiunas ir Robertas Kotas iškovojo bronzos medalius! Visi VILKAI grįžta iš Lenkijos su apdovanojimais!

Lapkričio 13-16d. Polocke (Baltarusija) vyko šios šalies kikbokso K1 taurė. Apie 200 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos sporto klubų kovojo dėl nugalėtojo vardo. Lietuvą atstovavo mūsų klubo atstovai, sportininkai Darius Varnas ir Romanas Jurevič ir teisėjas Vadim Zelev.
Darius Varnas iškovojo bronzos medalį, pusfinalyje pralaimėjęs 2:1 būsimam čempionui iš Baltarusijos.
Romanas Jurevič po atkaklios kovos finale taip pat pralaimėjo Baltarusijos atstovui ir tapo vicečempionu! Tai buvo pirmas rimtas turnyras jauniems mūsų sportininkams užsienyje ir ateityje mes keisime medalių spalvą!

29.09 Vilniuje vyko muaythai turnyras. Kovojo sportininkai iš Lietuvos ir Baltarusijos sporto klubų.
Mūsų klubą atstovavo jaunas kovotojas Timuras Jablonskas.
Pirma muaythai kova sėkminga! Timuras Jablonskas grįžta iš varžybų su medaliu ir apdovanojimais!