Baigėsi VILKŲ tarptautinis kikbokso turnyras Ukmergės Mero Taurė 2018! Dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Bulgarijos ,Lenkijos ir Moldavijos sporto klubų. Kovos vyko pagal Kick Light ir K1 WAKO taisykles. Tarp 18 klubų MES iškovojome Pirmą komandinę vietą! Įspūdingai kovas nokautais baigė Modestas Grigas, Robertas Kotas ir Klaidas Kilijonas. Ernestas Perednikas ir Darius Varnas visose kovose dominavo ringe.

Kovotojų apdovanoti atvyko Ukmergės miesto meras Rolandas Janickas. Tarp garbingų svečių buvo ir Ukrainos Budokan prezidentas Vladimiras Gerzel.

Sveikinu visus vilkus su geru rezultatu ir klubo 15 metų jubiliejumi!

Baigėsi Lietuvos kikbokso čempionatas K1&KL WAKO 2018! Mūsų klubą atstovavo 10 vilkų ir 8 iš jų parvežė iš Visagino medalius!

Darvydas Pušinskas pravedė 3 kovas ir iškovojo vicečempiono titulą.
Romanas Jurevič kovojo net dviejose svorio kategorijose pravede 4 kovas ir vienoje kategorijoje tapo vicečempionu, kitoje tapo čempionu (tikimės, "pasiklydęs " medalis atsiras).
Mykolas Arlavičius, Ernestas Perednikas, Modestas Grigas, Erlandas Kaminskij, Darius Varnas ir Žilvinas Boska iškovojo sidabro medalius ir tapo 2018 metų Lietuvos vicečempionais!

Čempionate dalyvavo virš 200 sportininkų iš Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Estijos, Moldavijos ir Baltarusijos sporto klubų.

Didelis ačiū už svetingumą Visagino miesto sporto bendruomenei, savanoriams ir asmeniškai Jevgenij Shuklin už gerą sporto šventę!