2019.04.27 Mūsų klubo sportininkai dalyvavo varžybose Jonavoje. Dalyvavo 191 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos klubų.

Rytis Kikutis ir Ernestas Perednikas iškovojo bronzos medalius. Irmantas Šukys finale dėl traumos negalėjo tęsti kovos ir pasipuošė sidabro medaliu. Gediminas Šukys ir Roman Jurevič nugalėjo visus varžovus ir buvo apdovanoti aukso medaliais! Romanas antrus metus iš eilės tampa šių varžybų nugalėtoju.

Ačiū už pagalbą varžybose Mindaugui Kadelskui, Sauliui Mingailai ir Žilvinui Boskai.

2019.03.22-24 Tešanyje (Bosnija ir Hercegovina) vyko atviras Balkanų šalių kikbokso čempionatas.Dalyvavo 628 sportininkai iš 15 valstybių, kurie atstovavo 88 sporto klubus!
Visa VILKŲ komanda grįžta su apdovanojimais!

Saulius Mingaila ir Žilvinas Boska iškovojo bronzos medalius Andrejus Bakirovas - sidabro medalis ir vicečempionas Vadim Zelev - aukso medalius ir čempiono titulas!

Ačiū visiems prisidėjusiems prie mūsų laimėjimų!

01-02.02.2019 Liepojos atviras kikbokso čempionatas. Dalyvavo 126 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos klubų.

Mes grįžtame į Ukmergę su dviem čempionais - Romanas Jurevič ir Darvydas Pušinskas, dviem vicečempionais - Darius Varnas ir Aironas Niaura ir dviem bronzos medalių nugalėtojais - Karolis Pocepavičius ir Deividas Blusis. Visa komanda su apdovanojimais!

Ačiū už palaikymą mūsų fanams - jūs geriausi! Ačiū žmonėms padėjusiems organizuoti ir nuvykti komandai į čempionatą.